LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Nedir ? LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Fiyatı ? YVES SAİNT LAURENT LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Kokusu Kaç gün Sürüyor

LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Nedir ? LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Fiyatı ? YVES SAİNT LAURENT LIBRE 30 ML EAU DE PARFUM Kokusu Kaç gün Sürüyor

KOKU ÖZGÜRLÜĞÜ Libre: Kesin bir YSL bükümü ile büyük bir çiçek Eau de Parfum. Fas’tan portakal çiçeği çiçeklerinin yanan duygusallığı, Fransa’dan lavanta aromatik cesurluğu ile bükülmüş. Geleneksel olarak erkek parfümerisinde kullanılan lavanta, benzersiz androjen bir YSL tutumu ile couture infüzyonlu bir koku ile sonuçlanan ultra kadınsı bir faset verilir. Usta parfümerler Anne Flipo ve Carlos Benaïm tarafından hazırlandı.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

LIBRE, Yves Saint Laurent’in yeni kadın parfümü, her şeyi sınırsızca yaşama özgürlüğü.
Özgürlüğünü ölçüsüzce yaşayan güçlü, cesur ve özgür kadınların parfümü.
İlk çiçeksi lavanta. Fas’tan gelen portakal çiçeğinin yakıcı hissi ve Fransız lavantasının birleşiminden doğan feminen bir koku.
Özgürlüğü hissetmenin eşsizliği.
Çarpıcı lüks aksesuarlardan ilham alan keskin hatlara sahip özel şişe. Özgürce kıvrılan ve bir mücevher gibi şişeyi saran ikonik Cassandre logosu. Seksi altın zincir ve onun üzerinde asimetrik siyah kapak.
Özgürlüğün kokusu.

İÇERİK

Üst nota: Neroli özü
Temel not: Madagaskar Vanilya Özü
Kalp notu: Fas’tan Mutlak Portakal Çiçeği

İLK ÇİÇEKSİ LAVANTA
MASKÜLEN LAVANTA VE FEMİNEN, ŞEHVETLİ, YAKICI PORTAKAL ÇİÇEĞİNİN GERİLİMİ. BU ÇARPICI BULUŞMA İLE DAHA ÖNCE DENEMEDİĞİNİZ EŞSİZ BİR KOKU.

CESUR VE ÖZEL AKSESUARLARINDAN İLHAM ALAN YENİ İKONİK ŞİŞE

ÖZGÜRCE KIVRILAN VE BİR MÜCEVHER GİBİ ŞİŞEYİ SARAN ÇARPICI CASSANDRE LOGOSU. SEKSİ ALTIN ZİNCİR VE ONUN ÜZERİNDE ASİMETRİK SİYAH KAPAK.

Koku Ailesi: Çiçek

Kokusu Türü: Sıcak Çiçekler

Anahtar Notlar: Lavanta Özü, Portakal Çiçeği, Misk Anlaşması

Koku Açıklama: Yves Saint Laurent’in yeni özgürlük kokusu, Fransa’dan gelen lavanta özünü, eşsiz bir çiçek füzyonu için Fas portakal çiçeği duygusallığı ile birleştiriyor. misk anlaşmasının cesur bir notu ile tamamlanır.

Şişe Hakkında: Şişe, seksi bir couture elbise gibi siyah asimetrik bir kapağa sahip bir couture deyimidir. Boynundaki altın zincirler, ikonik YSL çantalarını andırıyor ve tasarım zamansız Yves Saint Laurent logosu ile tamamlandı.

Önerilen Kullanım:
-Fragran, kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin kırışıklıklarına uygulayın.
-Uygulamadan sonra, cildi ovmaktan veya ciltten kaçmaktan kaçının. Bu kokuyu parçalar ve daha çabuk yıpranmasına neden olur.
-Bir bileğinize koku koymayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından tekrar uyguladığınızdan emin olun, çünkü bu kokuyu durulama eğilimindedir.
-12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süresi geçmiş parfümler orijinal kokunun bütünlüğünü kaybeder.Eau de Toilette veya Eau de Parfum ?
: Fark, parfüm yağı hacminde yatmaktadır. EDT yüzde beş ila dokuz içerirken, EDP genellikle yüzde sekiz ila 14 içerir. Bu nedenle EDP’ler daha uzun süre dayanır ve daha yoğun kokar.
Yves Saint Laurent, dünyanın en etkili ve ilham veren tasarımcılarından biri olarak hüküm sürüyor. Christian Dior’un stüdyosundaki ilk günlerinden günümüzün beğenilen haute couture koleksiyonlarına kadar, YSL’nin dokunuşu tartışılmaz. YSL tarzı, aksesuarlar, takılar, hazır giyim, koku ve kozmetik dahil olmak üzere moda alanına yansır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir